Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja :)
Imię:Bartek

Dokładny nick w grze: Haru

Ile czasu dziennie przebywasz na serwerze: 3-7h minimalnie

Data urodzenia: 2003

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: 2014

Przybliżona data rozpoczęcia gry na xTremCraft: 2015

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze gry lub forum: Nope.

Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na xTremCraft'cie: Nic Wink, Wszystko w porzątku i chce pomoc :Smile m

Jakie uprawnienia i obowiązki posiada ChatMod: Obowiązki ma takie że pomaga w chacie, Ogarnia serwer i probuje ulagodzic sytuacje (Cheater itp :Smile 

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatMod'em: Lubie pomagac innym mam doświadczenie i raczej umiem pomoc

W jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Wysłucham obu stron, pozniej Sprawdze tą, i tą osobe 

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Tak posiadam

Jak oceniasz swoją umiejętność posługiwania się językiem polskim?:  Dobrze :Smile tak 8/10 (kazdemu czlowiekowi zdarza sie pomylic :Smile  

Jakie znasz pluginy?: Znam takie pluginy : pvp timer, Rozne paczki :Smile ( jakbym sie nie znal, to bym sie nie zglosil do podania <3 )

Opisz swoją osobę: Tutaj min. 3 rozbudowanych zdań. Jestem bardzo kreatywny, lubie pomagac.
Bardzo charakterystykuje sie tym że UMIEM pomoc bardzo dobrze graczom
Spędzam duzo czasu na pc Smile, moge streamowac live'owac Wink

Określ swoją dyspozycyjność: Jestem Zawsze jestem na czas, jestem bardzo powazny i bede te 5-7 h minimalnie

Umotywowanie podania: Jestem Kreatywny i chyba sie nadaje Smile, dziekuje ! :Smile )
Odrzucam podanie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    .