Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Debata Społeczna.
Witam! 
Grając dość krótki okres na tym serwerze zauważyłem kilka rozwiązań, które można by wprowadzić w 22 edycji serwera xtremcraft. Wnioskuje o wprowadzeniu w życie otwartej debaty społecznej, adminów z specjalnie wydelegowanymi osobami, którzy mieliby reprezentować serwer wśród administracji. Takowa debata mogłaby odbyć się w weekend (24-25.06.2017) oraz zawierać zwierzchnictwo właściciela serwera Mentos'a oraz osoby wspomagającej Yinsho lub Shiginima, po drugiej stronie "bariery" miałyby stanąć osoby wydelegowane w funkcji reprezentującej dobro graczy serwera oraz pomysłowości twórczej poszczególnych jednostek. Jako inicjator całego pomysłu, oczywiście będę głównym przedstawicielem całego przedsięwzięcia oraz przyzwalam sobie do dobrania 2 osób pomocniczych dyskusji. Debata będzie  miała charakter pokojowy i twórczy, ma przyczynić się na prawidłowy rozwój serwera oraz udziału osób 3 stopnia społeczeństwa. Każdy ma swój pogląd i uważam że, dobry serwer to taki który nie zważając na prefidowane myślenie umie się ustosunkować danej jednostki oraz prowadzić otwartą dyskusje. Liczę na rozpatrzenie mojego wniosku. Z uszanowaniem Adrianus
ekhem.. poczekasz xD
(06-20-2017, 08:22 PM)Yinsho napisał(a): ekhem.. poczekasz xD

Mogę poczekać, tylko to i tak na niekorzyść serwera. Równie dobrze 22 edycja może mieć charakter naprawczy glitchy/bugów pluginów bez wprowadzania nowych innowacji. Szczerze wystarczy mi zwykła pogadanka bez specjalnego nagłaśniania sprawy. Mam kilka pomysłów i myślę że warto wprowadzić je w życie. Smile
Jest to jak dla mnie bardzo dobry pomysł, najmądrzejszy właściwie jaki widziałem, tak wezmę do tej debaty Yinsho oraz ShinigamiKemono.

Ja oraz Yinsho i ShinigamieKemono, oraz ty i twoi dwoje przedstawicieli. (możesz zawsze wziąć nawet trzech czterech) przeprowadzimy debatę społeczno-innowacyjną.
możemy to zrobić nawet 21.06.2017 r.

Im więcej debatujących tym więcej może napłynąć pomysłów, lecz niestety bardzo rzadko zdarza się że jakikolwiek gracz, chce ingerować w życie i działanie serwera oraz działać dla jego dobra. W większości są to neutralne jednostki które jedyne czego potrzebują to darmową rangę, rekrutację, albo dostać przedmioty od administracji. (czego nie dostają gdyż jest to nie zgodne z regulaminem).

Czasem dostaję jakieś pojedyncze pomysły, ale nie są one jakieś szczególne, zazwyczaj zamyka to się w kwestii dropu, dla jednego jest za mały, dla drugiego za duży, inny woli robić farmę, a jeszcze inny uważa że jest drop idealny.

jednym słowem Apelacja o debatę społeczno-innowacyjną uważam za zaakceptowaną.

Z ewentualną możliwością modyfikacji debaty na dzień 21.06.2017. Ale szczegóły pozostawimy sobie na PW.

Nowa edycja nie będzie podlegała dotychczasowemu podliczaniu, otrzyma ona nowy charakterystyczny numer. Zaś co do innowacji na serwerze, jest to obowiązkowa czynność, u nas nowa edycja nie kończy się tylko na naprawianiu błędów z poprzedniej.

Temat Zamykam Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    .