Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Chat moda
1.Imię:  
Patryk

2.Dokładny nick w grze:  

DrankenMaster

3.Ile czasu dziennie przebywasz na serwerze:  

Około 10h

4.Data urodzenia:  

15.09.1999

5.Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja gry:  

2011, wersja beta 1.3

6.Przybliżona data rozpoczęcia gry na xTremCraft:  

06-07.2016

7.Czy posiadasz mikrofon oraz aplikację Discord?:  

Tak posiadam

8. Ile średnio przebywasz na serwerze GŁOSOWYM Discord?

Podobnie jak na serwerze, około 10h

9. Posiadasz jakieś dodatkowe umiejętności/zdolności? (np. tworzenie grafik, posiadanie "głosu youtubera/narratora")?

Bardzo dobrze radze sobie z rozwiązywaniem problemów, posiadam wykwintny język Polski, aktualnie tworzę własny serwer na którym będę zajmował się poznawaniem wielu ciekawych pluginów, bardzo szybko

10.Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze lub forum

Nie, nigdy

11.Czy kiedykolwiek byłeś/aś Chatmodem/Adminem na jakimś serwerze?
(jeśli tak postaraj się to opisać np. w 2015 byłem chatmodem ale potem serwer został zamknięty)

Tak, byłem administratorem na serwerze xTremCraft ale po niedogadaniu się właścicieli oraz złym nastawieniu do mojej osoby jednego z właścicieli, zostałem zwolniony bez jakiegokolwiek powodu

12.Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na xTremCraft'cie

Serwer nie potrzebuje dużo zmian, wystarczy kilka ulepszeń aby rozrywka była ciekawsza, oraz większa kontrola nad graczami gdyż zachowują się jak stado małp Januszy na czacie

13.Jakie uprawnienia i obowiązki posiada ChatMod

-dostęp do komend związanych z czatem w grze,
-organizacja porządku na czacie,
-wyciszanie oraz wyrzucanie graczy łamiących regulamin,
-rozwiązywanie kłótni między graczami,
-pomaganie graczom odnaleźć się na serwerze,

15.Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatMod'em

Ponieważ chciałbym bardziej się przysłużyć serwerowi, wesprzeć go gdyż serwer jest bardzo fajny i świetnie się na nim gra

16.W jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty

Wysłucham każdej ze stron, rozważę razem z graczami który ma więcej racji, spróbuję załagodzić konflikt ugodą pomiędzy obojgiem stron, jeśli to nie pomoże, posłużę się upomnieniem bądź wyciszeniem gracza

17.Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi

Tak, posiadam

18.Jak oceniasz swoją umiejętność posługiwania się językiem polskim?

Bardzo dobrze / Wykwitnie

19.Jakie znasz pluginy?

Niestety znam dość mało pluginów gdyż nie zajmowałem się nigdy wcześniej nimi ale chcę stworzyć własny serwer po to aby poznać je oraz ich działanie, na tą chwilę znam dobrze WorldEdit oraz Essentials

20.Opisz swoją osobę (Tutaj min. 3 rozbudowanych zdań, staraj się nie przepisywać wcześniej już podanych informacji
oraz NIE PODAWAJ DANYCH POUFNYCH np. szkoła do której chodzisz, miejscowość adres itp.)

Nazywam się Patryk, mam 18 lat, interesuję się głównie technologią (czyt: Nowinki technologi z całego świata) oraz Militariami.
W Minecraft gram od około 2011 roku z nawet dużymi przerwami, aż do dziś. Lubię sport oraz ćwiczenia, ale ze względu na pracę aktualnie mam więcej czasu na granie niż wcześniej. Jestem dość komunikatywną osobą, która potrafi rozwiązywać nawet zawzięte konflikty. Lubię szczerość oraz uczciwość i tego wymagam od innych wobec mnie.

21.Określ swoją dyspozycyjność

Około 13-14h dziennie od 9 do 22-23, pracuję w układzie 2na2 przez co mogę też być w nocy w dni wolne.

22.Umotywowanie podania

Podanie umotywuję tym iż już byłem administratorem serwera i nie było żadnych skarg na mnie, jedyną osobą która mnie nie lubiła był były właściciel ,,Szymcio" który wyrzucił mnie przez swoje poglądy, do tego jestem spokojny oraz potrafię wysłuchać drugiej osoby, nie potrzebuję oklasków czy podziękowań, lubię wykonywać swoją pracę w ciszy i spokoju ale również potrafię pracować w nawet trudnych warunkach (czytaj: rozdziewiczona czternastolatka podczas okresu oraz ludzie w wieku 13 lat na Discordzie kłócący się kto lepszy)

---------- koniec ----------
Emmm Rekru jest już OFF Od ponad 24h
Podanie brzmi całkiem interesująco moim zdaniem, a zważając że już na XTC posiadałeś range wyższą niż Gracz to może i teraz uda ci się ją dostać.
Co do czasu dziennie spędzanego przed komputerem, Skoro aż tyle czasu spędzasz to jako CM byś się nadał, Bo byś mógł tego Chatu pilnować Non stop.
Jak dla mnie to byś się nadał jako CM, Ale czy się rzeczywiście nadasz zależy już tylko od reszty Administracji. Wink
Zatwierdzam witam w administracji Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    .