Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
1.Imię:  Michał

2.Dokładny nick w grze:  SHA3KERR

3.Ile czasu dziennie przebywasz na serwerze:  5h jak nie więcej

4.Data urodzenia:  03.12.2002

5.Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja gry:  2010, 1.5.2

6.Przybliżona data rozpoczęcia gry na xTremCraft:  dzisiaj

7.Czy posiadasz mikrofon oraz aplikację Discord?:  posiadam sprawny mikrofon ale aplikacje discord nie posiadam ale moge pobrac dla mnie to nie problem.

8. Ile średnio przebywasz na serwerze GŁOSOWYM Discord?:  bym siedzial na discord tyle ile na serwerze

9. Posiadasz jakieś dodatkowe umiejętności/zdolności? (np. tworzenie grafik, posiadanie "głosu youtubera/narratora")?: mam duzo znajomosci z yt np takimi jak: fisiowy / kamper / kamilo / cpotworek i wiele innych

10.Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze lub forum: nie

11.Czy kiedykolwiek byłeś/aś Chatmodem/Adminem na jakimś serwerze?
(jeśli tak postaraj się to opisać np. w 2015 byłem chatmodem ale potem serwer został zamknięty):  Tak na wielu serwera oraz mialem swój serwer gdzie dziennie na nim przybywalo 300 osob.

12.Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na xTremCraft'cie: xTremCraft nie potrzebuje zmian 

13.Jakie uprawnienia i obowiązki posiada ChatMod
- rozwiązywać kłutnie pomiędzy graczami 
-dostęp do komend związanych z serwerem
-przestrzeganie regulaminu oraz pilnować graczy czy go przestrzegają
-pilnowanie kultury na serwerze 
-Pomoc przy ogarnięciu czatu.
Zgłaszanie wszelkich problemów, błędów do wyzszej Administracji.

15.Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatMod'em: ponieważ jestem kulturalny i wiem że się do tego nadaję a poza tym chcę dla serwera jak najlepiej

16.W jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: W zależności od sytuacji jaka zaistniała, postarałbym się wysłuchać obydwu wersji i próbował załagodzić konflikt.

17.Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Tak

18.Jak oceniasz swoją umiejętność posługiwania się językiem polskim?: dobry

19.Jakie znasz pluginy?
- NoCheatPlus (wyświetla komunikaty o cheaterach oraz je blokuje)
-WorldBorder (ograniczenie wielkości mapy
-WorldEdit (edytuje mapy za pomocą komend)
i wiele innych

20.Opisz swoją osobę (Tutaj min. 3 rozbudowanych zdań, staraj się nie przepisywać wcześniej już podanych informacji
oraz NIE PODAWAJ DANYCH POUFNYCH np. szkoła do której chodzisz, miejscowość adres itp.):

Nazywam się Michał. Moim zainteresowaniem już od dzieciaka było granie w piłke nozna. Aktualnie chodzę do gimnazjum, ale zamierzam isc na  awf.

21.Określ swoją dyspozycyjność
o zależty kiedy kończę lekcje ale myślę ze  na serwerze mogę być od około 15

do 24 a nawet dłużej. 

22.Umotywowanie podania: Chciałbym pomóc na czacie, ponieważ  zdarza się, że panuje chaos.

---------- koniec ----------
Rekru off ...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    .