Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SzwagierShot - Rekrutacja na ChatMode
Imię: Michał

Dokładny nick w grze: SzwagierShot

[b]Ile czasu dziennie przebywasz na serwerze[/b]: Zazwyczaj koło 8-12godzin. Od 9 do często północy z przerwami

Data urodzenia: 11 lipca 2000 rok 

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: Około 5 lat temu gdzieś wakacje w 2013 roku prawdopodobnie wersja 1.5.2

Przybliżona data rozpoczęcia gry na xTremCraft: Około 17-18 czerwca jeśli dobrze pamiętam Tego Roku

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze gry lub forum: Tak zdarzały się krótkie bany za ostrzeżenia te 10 min.

Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na xTremCraft'cie: Chyba najważniejsze żeby ograniczyć chamskie zachowanie graczy.
Wielokrotnie zdarza się że gracze którzy mają kilkanaście lat (>13) wyzywają innych.

Jakie uprawnienia i obowiązki posiada ChatMod: Głównym obowiązkiem ChatMod Jest pilnowanie porządku na chacie Servera.
ChatMod z zauważonych obserwacji ma uprawnienia do Ostrzegania graczy, Kickowania. Nie jestem w 100% pewien czy ma prawo do /mute.

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatMod'em: Chciałbym Zostać ChatMod'em ze względu na niekończone się wyzwiska na tle osobistym i religijnym.
Ciągłe zgłaszanie graczy przyznaje jest cenne gdyż otrzymują kare lecz niestety nie odczuwają jej też tak bardzo jeśli nie zostaną ukarani od razu.
Administracja nie zawsze może być w danym momencie gdy gracze się wyzywają.

W jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Staram się załagodzić wpierw na spokojnie. 
Prosząc o uspokojenie się ale w momencie gdy to nie działa na nich zapewne wstawiłbym ostrzeżenia lub mute.
Gracz niema prawa wyzywać innego gracza bez względu na powód. 

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Oczywiście

Jak oceniasz swoją umiejętność posługiwania się językiem polskim?: Oceniam moją umiejętność posługiwania się Językiem Polskim na 9,5 na 10pkt
Zawsze wkradnie się jakieś błąd.

Jakie znasz pluginy?: Będąc szczerym Znam tylko PermissionsEX i Essentials Gdyż nie dawno wróciłem do MC po prawie rocznej przerwie i wszystko co pamiętałem z pluginów niestety wyparowało.

Opisz swoją osobę: Tutaj min. 3 rozbudowanych zdań.[b]  [/b] Nazywam się Michał. Właśnie skończyłem 17lat. Po wakacjach idę do 1 klasy szkoły branżowej o Profilu Elektronika. Zainteresowania moje to: Logika, Elektryka, Elektronika, Matma no i oczywiście Minecraft. Jestem raczej typem osoby Spokojnej, Opanowanej, Kulturalnej oraz Sprawiedliwej. Nienawidzę faworyzacji. W przypadku gdy ktoś mnie o coś oskarża staram się wyjaśnić sprawę, a gdy wiem kto ma jakieś powiązanie z sprawą proszę go o przyznanie się samemu niż jeśli miałby kłamać że to nie on. Mam bardzo duże pojęcie na temat Minecraft'a. Staram się z Administracją Servera trzymać dobre Stosunki. Wink

Określ swoją dyspozycyjność: Dyspozycyjność na serverze jest u mnie w granicach zazwyczaj godzin 9-16 a nastepnie 19-24. Staram się wykorzystywać czas jak najlepiej. 

Umotywowanie podania: Nie mam zamiaru pisać że jestem tak dobry że musicie mnie przyjąć czy coś w ten deseń. Chce tylko powiedzieć że jeśli jesteście zainteresowani moją pomocą i chęcią pomocy wam to ja z całą przyjemnością dołączę do ekipy serverowni Wink. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    .