Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[cm] xWarrior
Imię: Łukasz

Dokładny nick w grze: xWarrior

Ile czasu dziennie przebywasz na serwerze: 1-2h

Data urodzenia: 22.12.1999

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft i wersja: 2012  rok

Przybliżona data rozpoczęcia gry na xTremCraft: 2015

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze gry lub forum: NIE

Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na xTremCraft'cie: Zmniejszyć spam, Napisać nową stronę Wink

Jakie uprawnienia i obowiązki posiada ChatMod:  Pilnowanie   porządku na serwerze.

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatMod'em: Ponieważ lubię pomagać innym Wink

W jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: wysłuchując obydwu stron.

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Tak , Byłem  redaktorem naczelnym jednego dużego  serwisu jako opiekun i posiadam     umiejętność współpracy z ludźmi oraz   zarządzanie  nimi.

Jak oceniasz swoją umiejętność posługiwania się językiem polskim?:   Moją umiejętność  posługiwania  się językiem Polskim to 9/10

Jakie znasz pluginy?: Essentials,Authme, funnyguilds i wiele innych

Opisz swoją osobę:  Programista,     Osoba lubiąca pomagać.  Oraz   osoba     z dużymi  aspiracjami  i   motywacją.

Określ swoją dyspozycyjność: 2- 3h dziennie.

Umotywowanie podania:

Chcę    Zostać  cm'em    ponieważ  bardzo lubię pomagać innym oraz chciałbym pomóc    tworząc nowy  szablon pod stronę.  Myślę że nadaję się  na  tą rangę  i więcej już chyba nie ma czego opisywać Wink
Oh gościu kolorowy dobrze tego nie widzę, pamiętam twoje historyczne wybryki i podanie nie zachęca, niby inteligentnie napisane ale wybrakowane i te 9/10 ? nie umiesz słownie tylko musiałeś DODAĆ UŁAMEK?

Rozmowa TS3 / Skype

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    .